Bij een gecertificeerd online marketingbureau krijgt tekst de aandacht die het verdient

Deze bureaus passen bewezen neuromarketingtechnieken toe in tekst. 

Papier is Passé

Logo papier is passé


Natascha Teeuw 

natascha@papierispasse.nl

Contentlead: Natascha Teeuw

natascha@papierispasse.nl

Over Papier is Passé

Webteksten laten schrijven? Papier is Passé koppelt je aan een van hun copywriters die echt bij jou past. Maak gebruik van 17 jaar ervaring en hun beproefde TXT-score.

Scherp Online

Logo Scherponline

Wesley Plugers

wesley@scherponline.nl 

Contentlead: Vera van den Hanenberg

vera@scherponline.nl 

Over Scherp Online

Deze online marketeers uit Eindhoven bezorgen jou meer bereik, verkeer, leads en klanten. Ze helpen je graag met het maken van een goed uitgedachte online marketingstrategie! 

Basic Orange

Logo Basic Orange

Maarten Dirksen 

maarten@basicorange.nl

 Contentlead: Wessel Haaxman

wessel@basicorange.nl

Over Basic Orange

Dit Amsterdamse bureau maakt al 25 jaar creatieve online communicatie-oplossingen, van begin tot eind. We definiëren wie jouw klanten zijn, bepalen de online strategie, bouwen (Umbraco) websites met koppelingen naar CRM of ticketing systemen en verzorgen de optimalisatie van je website. 

Consigo


Logo Consigo


Jurgen ten Brummeler

jurgen@consigo.nl

Contentlead: Christa Hiddinga

christa@consigo.nl

Over Consigo

Consigo helpt bedrijven met online ambities. Groot of klein. Van strategie tot uitvoering. Voor bedrijven die net gaan starten of voor ervaren online gedreven teams die simpelweg expertise of extra capaciteit nodig hebben.

Neurofactor

Logo Neurofactor

Martijn den Otter

martijn@neurofactor.nl

Contentlead: Melissa van Eerden
melissa@neurofactor.nl

Over Neurofactor

Begrijp en beïnvloed consumenten met neurowetenschap, psychologie en marketing. Voeg daar data en profiling aan toe en voilà! Jij kunt gedrag van jouw klant of bezoeker voorspellen.

Increase

Logo Increase.nl

Martijn van Dijk
martijn@increase.nl

Contentlead: Sharlene Fu 

sharlene@increase.nl

Over Increase

Increase geeft je meer dan alleen groei. Het staat centraal in alles wat we doen. Voor onze klant en ons zelf. We bieden een combinatie van innovatie, data, techniek en hands-on mentaliteit wat zorgt voor maximaal resultaat.

Concept 7

Concept7

Valentijn Duijser
valentijn@concept7.nl

Contentlead: Linn Helen Gundersen 

linn@concept7.nl

Over Concept 7

Een hogere conversie, de beste klantbeleving… Wat je ambitie ook is: Concept 7 helpt je digitaal vooruit.

Als strategisch partner brengen we je digitaal succes: van een solide onderzoek, naar een creatief ontwerp tot een getest en gewaardeerd eindproduct voor jouw doelgroep.

Het begint allemaal bij die ene klik…

Fingerspitz

Logo Fingerspitz

Jaap Jacobs
jaap@fingerspitz.nl

Contentlead: Anouk van Eijk 

aveijk@fingerspitz.nl

Over Fingerspitz

Bureau met bijna 50 man en vestigingen in Breda, Eindhoven en Rotterdam. Experts in strategie, digital marketing, content & creatie en data & automation.

Recent nog gekroond tot beste agency van Nederland.

Clever Strategy

Clever Strategy

Kjeld Piek

k.piek@cleverstrategy.nl

Contentlead: Leonie van der Stel

l.vanderstel@cleverstrategy.nl

Over Clever Strategy

Trotse nr9 in de Emerce top 100, categorie digital agency full service middelgroot. Helpt met moderne marketeers die de marketing van morgen bedrijven. We omarmen de technologische revolutie om meetbare resultaten te boeken.

Motto: 'Het verschil maken, met een gebalde vuist en een glimlach!'

Certificeer jouw bureau

,null

Laat zien dat tekst bij jouw bureau op de kaart staat

Jurgen ten Brummeler | Consigo

Consumenten worden overspoeld door marketingboodschappen. De kunst is om de verhalen van onze klanten nog op te laten vallen. Zonder aandacht geen conversie. Hoe beter wij tekst kunnen beoordelen. Hoe beter we onze klanten hierin trainen. Hoe hoger de conversie. Nog belangrijker het verstevigt onze klantrelaties. 


Het scheelt mij en het team ontzettend veel tijd. En veel frustratie om soms uren over een tekst te praten waarom die "niet goed voelt".


Nu we een bewezen checklist hebben zijn de gesprekken met onze klanten effectiever, constructiever en behalen we bewezen meer resultaat uit iedere marketing-euro.

Jurgen ten Brummeler | Eigenaar Consigo